ANADOLU Yakası 1. köprüden gelenler
Boğaz köprüsünü geçtikten sonra Kasımpaşa tabelasını görene kadar devam edin. Sağda Kasımpaşa tabelasını gördükten sonra sağa dönüş yapıp yolu takip edin Ak Parti İstanbul binasını geçtikten sonra MEMORIAL hastanesinin önünden sağa yol girer bu yolu takip edin kavşağa geldiğinizde önünüzde PERPA'yı göreceksiniz.

ANADOLU Yakası 2. köprüden gelenler
2. Köprüyü geçtikten sonra Kasımpaşa tabelasını görene kadar devam edin. Sağda Kasımpaşa tabelasını gördükten sonra sağa dönüş yapıp yolu takip edin yaklaşık 10 dakikalık bir yolculuktan sonra Topkapı-Okmeydanı tabelasını göreceksiniz soldan Okmeydanı tarafından giriş yapın 100 metre ilerde bir Okmeydanı tabelası daha göreceksiniz buradan giriş yapın ve yolu takip edin Petrol Ofisi benzin istasyonunu göreceksiniz. 200 metre ilerde PERPA'yı göreceksiniz

MERTER-TOPKAPI istikametinden gelenler
Haliç Köprüsünü geçtikten sonra Kasımpaşa tabelasını görene kadar devam edin. Sağda Kasımpaşa tabelasını gördükten sonra sağa dönüş yapıp yolu takip edin ana yola giriş yaptığınızda solda Okmeydanı tabelasını göreceksiniz buradan giriş yapın ve yolu takip edin petrol ofisi benzin istasyonunu göreceksiniz 200 metre ilerde PERPA'yı göreceksiniz.

EMİNÖNÜ-SİRKECİ istikametinden gelenler
Unkapanı istikametine doğru ilerleyin ATATÜRK Köprüsünün altından geçtikten sonra Haliç Köprüsünü görene kadar sahil yolunu izleyin Haliç Köprüsünü gördüğünüzde soldan köprüye çıkış var bu çıkışı kullanarak haliç köprüsünün üzerine çıkın Haliç Köprüsünü geçtikten sonra Kasımpaşa tabelasını görene kadar devam edin. Sağda Kasımpaşa tabelasını gördükten sonra sağa dönüş yapıp yolu takip edin ana yola giriş yaptığınızda solda Okmeydanı tabelasını göreceksiniz buradan giriş yapın ve yolu takip edin Petrol Ofisi benzin istasyonunu göreceksiniz. 200 metre ilerde PERPA'yı göreceksiniz.

BEŞİKTAŞ istikametinden gelenler
Beşiktaş yokuşunu takip ederek yukarı doğru çıkın Zincirlikuyu’ya gelmeden önce Mecidiyeköy tabelası göreceksiniz sağ tarafta bu yolu takip edin. 180 derece dönerek alt yola döneceksiniz bu yolu takip edin Mecidiyeköy yönüne dönmeyin. Kasımpaşa tabelasını görene kadar devam edin. Sağda Kasımpaşa tabelasını gördükten sonra sağa dönüş yapıp yolu takip edin Ak Parti İstanbul binasını geçtikten sonra MEMORIAL hastanesinin önünden sağa yol girer bu yolu takip edin kavşağa geldiğinizde önünüzde PERPA'yı göreceksiniz.

Site Haritası Ana Sayfa İletişim